ДФ 08.601.028 Гутарова Н.В.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.028

Спеціалізована вчена рада ДФ. 08.601.027 Дніпровського державного медичного університету утворена наказом МОН України від 13.04.2021 р. № 414 у складі:

Голова ради: Фастовець Олена Олександрівна д.мед.н., професор ДДМУ

рецензент – Ідашкіна Наталія Георгіївна, д.мед.н., доцент ДДМУ

рецензент – Романенко Олена Григорівна д.мед.н., ДДМУ

Прийняття до розгляду дисертації Гутарової Наталії Володимирівни

Спеціалізована вчена рада ДФ. 08.601.028 Дніпровського державного медичного університету утворена наказом МОН України від 13.04.21 р. № 414 у складі: голова ради: Фастовець Олена Олександрівна д.мед.н., професор ДДМУ; члени ради: рецензент – Ідашкіна Наталія Георгіївна, д.мед.н., доцент ДДМУ; рецензент – Романеко Олена Григорівна, доктор мед.н., ДДМУ; опонент – Каськова Людмила Федорівна д.мед.н., професор, Українська медична стоматологічна академія; опонент – Копчак Оксана Вікторівна, д.мед.н., доцент ПВНЗ "Київський медичний університет"

Прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри дитячої стоматології ДДМУ Гутарової Наталії Володимирівни на тему: «Ефективність застосування збагаченої тромбоцитами плазми для лікування тканин пародонту при використанні незнімних ортодонтичних конструкцій » 221 Стоматологія

Науковий керівник: - д.м.н., професор Ковач І.В. завід. кафедри дитячої стоматології ДДМУ

Анотация

Захист дисертаційної роботи Гутарової Наталії Володимирівни

11.05.2021 об 11.00

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри дитячої стоматології Дніпровського державного медичного цніверситету Гутарової Наталії Володимирівнина тему: «Ефективність застосування збагаченої тромбоцитами плазми для лікування тканин пародонту при використанні незнімних ортодонтичних конструкцій" 221«Стоматологія».

Науковий керівник: д.м.н., професор Ковач Ілона Василівна

Каськова Людмила Федорівна д.мед.н., професор,

Українська медична стоматологічна академія

Копчак Оксана Вікторівна, д.мед.н., доцент

ПВНЗ "Київський медичний університет"

Контакти - dma.phd.dma@gmail.com

Відгук опонента Каськова Л.Ф.

Відгук опонента Копчак О.В.