ДФ 08.601.017 Іщенко В.А.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.017

Голова ради: Колесник Тетяна Володимирівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Жилюк Володимир Іванович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Сакович Василь Микитович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

опонент Петренко Оксана Василівна, д.мед.н., професор Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України

опонент Путієнко Олексій Олексійович, д.мед.н., професор, ДУ "Інститу очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України"

Прийняття до розгляду дисертації Іщенка Владислава Анатолійовича

Спеціалізована вчена рада ДФ. 08.601.017 Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» утворена наказом МОН України від 20.01.2021 р. №72 у складі: голова ради: Колесник Тетяна Володимирівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; члени ради: рецензент – Жилюк Володимир Іванович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; рецензент – Сакович Василь Микитович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; опонент – Петренко Оксана Василівна, д.мед.н., професор Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, опонент - Путієнко Олексій Олексійович, д.мед.н., професор ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України

Прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри офтальмології ДЗ «ДМА» Іщенка Владислава Анатолійовича на тему: "Діагностична та прогностична цінність дослідження адипокінів у пацієнтів із діабетичною ретинопатією за цукрового діабету 2 типу "

Науковий керівник: - д.мед.н., професор Сердюк В.М. професор кафедри офтальмології ДЗ «ДМА».

Захист дисертаційної роботи Іщенка Владислава Анатолійовича

26.02.2021 р. об 11-00

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри офтальмології Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» Іщенка Владислава Анатолійовича на тему: «Діагностична та прогностична цінність дослідження адипокінів у пацієнтів із діабетичною ретинопатією за цукрового діабету 2 типу » 222 «Медицина».

Науковий керівник: д.м.н., професор Сердюк Валерій Миколайович

Петренко Оксана Василівна, д.мед.н., професор

Путієнко Олексій Олексійович, д.мед.н., професор

ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України

Контакти – dma.phd.dma@gmail.com

Відгук опонента Петренко О.В.

Відгук опонента Путієнко О.О.