ДФ 08.601.019 Мошенець К.І.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.019

Голова ради: Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Жилюк Володимир Іванович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Колесник Тетяна Володимирівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

опонент Кравчун Нонна Олександрівна, д.мед.н., професор ДУ "Інститут проблем ендокринної патологіїі ім. В.Я. Данилевського НАМН України"

опонент Візір Вадим Анатолійович, д.мед.н., професор,Запорізький державний медичний університет МОЗ України

Прийняття до розгляду дисертації Мошенець Катерини Іванівни

Спеціалізована вчена рада ДФ. 08.601.019 Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» утворена наказом МОН України від 20.01.2021 р. №72 у складі: голова ради: Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; члени ради: рецензент – Жилюк Володимир Іванович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; рецензент – Колесник Тетяна Володимирівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; опонент – Кравчун Нонна Олександрівна, д.мед.н., професор, ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України"; опонент - Візір Вадим Анатолійович, д.м.н., професор Запорізький державний медичний університет МОЗ України

Прийняла до розгляду дисертацію асистента кафедри ендокринології ДЗ «ДМА» Мошенець Катерини Іванівни на тему: " Варіабельність ритму серця та артеріальний тиск у хворих на цукровий діабет "

Науковий керівник: - д.мед.н., професор Перцева Н.О.. завід. кафедри ендокринології ДЗ «ДМА».

Захист дисертаційної роботи Мошенець Катерини Іванівни

16.02.2021 р. об 12.00

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри ендокринології Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» Мошенець Катерини Іванівни на тему: "Варіабельність ритму серця та артеріальний тиск у хворих на цукровий діабет"

Науковий керівник: д.мед.н., професор Перцева Н.О.

Кравчун Нонна Олександрівна, д.мед.н., професор,

ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України"

Візір Вадим Анатолійович, д.м.н., професор

Запорізький державний медичний університет МОЗ України

Контакти: ivt@dsma.dp.ua dma.phd.dma@gmail.com

Відгук опонента Кравчун Н.О.

Відгук опонента Візір В.А.