ДФ 08.601.020 Каграманян А.К.

Голова ради: Молчанов Роберт Миколайович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Нефьодова Олена Олександрівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Бондаренко Олександр Олександрович, канд.мед.н., доцент ДЗ «ДМА»

опонент – Півторак Володимири Ізяславович, д.мед.н., професор Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України

опонент – Хмара Тетяна Володимирівна, д.мед.н., професор, Буковинський державний медичний університет МОЗ України

Прийняття до розгляду дисертації Каграманяна Арнодіка Камойовича

Спеціалізована вчена рада ДФ. 08.601.020 Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р. №237 у складі: голова ради: Молчанов Р.М.. д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; члени ради: рецензент – Нефьодова О.О., д.мед.н., доцент ДЗ «ДМА»; рецензент – Бондаренко О.О., канд.мед.н., доцент ДЗ «ДМА»; опонент – Півторак В.І., д.мед.н., професор Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України; опонент – Хмара Т.В. , д.мед.н., професор Буковинський державний медичний університет МОЗ України МОЗ України

Прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії «ДМА» Каграманяна Арнодіка Камойовича на тему: «Морфогенез сім’яних пухирців при порушеннях кровообігу органів репродуктивної системи (анатомо-експериментальне дослідження »

Науковий керівник: - д.м.н., професор Кошарний В.В. професор кафедри клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії ДЗ «ДМА».

Захист дисертаційної роботи Каграманяна Арнодіка Камойовича

31.03.2021 о 10.00

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» Каграманяна Арнодіка Камойовича на тему: «Морфогенез сім’яних пухирців при порушеннях кровообігу органів репродуктивної системи (анатомо-експериментальне дослідження » 222 «Медицина».

Науковий керівник: д.мед.н., професор Кошарний В.В.

Хмара Т.В. д.мед.н., професор

Буковинський державний медичний університет МОЗ України

Півторак В.І. , д.мед.н., професор

Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України

Контакти: dma.phd.dma@gmail.com

Відгук опонента Півторак В.І.

Відгук опонента Хмара Т.В.

Відео захисту дисертаціцйної роботи

Режим онлайн для бажаючих прийняти участь в обговоренні дисертаційнї роботи: