ДФ 08.601.021 Карасьова О.В.

Голова ради: Конопкіна Людмила Іванівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Курята Олександр Вікторович, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

рецензент – Кузьміна Ганна Петрівна, д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»

опонент Яцишин Роман Іванович, д.мед.н., професор Івано-Франківський національний медичний університет МОЗ України

опонент Бойко Дмитро Миколайович, д.мед.н., професор, Українська медична стоматологічна академія МОЗ України

Прийняття до розгляду дисертації Карасьової Оксани Віталіївни

Спеціалізована вчена рада ДФ. 08.601.021 Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р. №237 у складі: голова ради: Конопкіна. Л.І. д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; члени ради: рецензент – Курята О.В.., д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; рецензент – Кузьміна Г.П. д.мед.н., професор ДЗ «ДМА»; опонент – Яцишин Р.І. д.мед.н., професор Івано-Франківський національний медичний університет МОЗ України, опонент – Бойко Д.М. , д.мед.н., професор Українська медична стоматологічна академія МОЗ України

Прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри профіесійних хвороб та клінічної імунології ДЗ «ДМА» Карасьової Оксани Віталіївни на тему: «Клінічні, функціональні показники та маркери системного запалення в оцінці формування легеневого фіброзу »

Науковий керівник: - д.м.н., професор Родіонова В.В.. профіесор кафедри професійниї хвороб та клінічної імунології ДЗ «ДМА».

УВАГА!

У звязку з хворобою на COVID 19 рецензента проф. Курята О.В.

захист дисертаційної роботи Карасьової О.В. переноситься на 14 квітня 2021 р. на 10.00

Захист дисертаційної роботи Карасьової Оксани Віталіївни

30.03.2021 о 10.00

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України» Карасьової Оксани Віталіївни на тему: «Клінічні, функціональні показники та маркери системного запалення в оцінці формування легеневого фіброзу» 222 «Медицина».

Науковий керівник: д.мед.н., професор Родіонова В.В.

Яцишин Р.І. д.мед.н., професор

Івано-Франківський національний медичний університет МОЗ України

Бойко Д.М. , д.мед.н., професор

Українська медична стоматологічна академія МОЗ України

Контакти: dma.phd.dma@gmail.com lkonopkina07@gmail.com

Відгук опонента Яцишин Р.І.

Відгук опонента Бойко Д.М.

Відео захисту