ДФ 08.601.051 Ліхолетов ЄО

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.051

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.051 Дніпровського державного медичного університету утворена наказом МОН України від 28.12.2021 р. № 1446 у складі:

Голова ради: Борисова Інна Станіславівна, д.мед.н., професор ДДМУ

рецензент – Кальбус Олександр Іванович, д.мед.н., доцент ДДМУ

рецензент – Мамчур Віталій Йосипович, д.мед.н., професор ДДМУ

опонент – Пшук Наталія Григорівна, д.мед.н., професор Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України

опонент – Маркова Маріанна Владиславівна, д.мед.н., професор Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України

Прийняття до розгляду дисертації Ліхолетова Євгенія Олександровича

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.051 Дніпровського державного медичного університету утворена наказом МОН України від 28.12.2021 р. №1446 у складі: голова ради: Борисова І.С. д.мед.н., професор ДДМУ; члени ради: рецензент – Кальбус О.І., д.мед.н., професор ДДМУ; рецензент – Мамчур В.Й., д.мед.н., професор ДДМУ; опонент – Пшук Н.Г., д.мед.н., професор Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України; опонент – Маркова М.В., д.мед.н., професор Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України.

Прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДДМУ Ліхолетова Євгенія Олександровича на тему: "Лікування та реабілітація осіб, що зазнали психосоціального стресу в умовах військового конфлікту"

Науковий керівник: - д.м.н., професор Юрєва Л.М. завід. кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДДМУ

Захист дисертаційної роботи Ліхолетов Євгенія Олександровича

18.02.2022 о 10:00